Ipone Zestaw motocyklisty do konserwacji łańcucha
Zestaw składa się z:
- Smar spray do łańcucha:
IPONE X-Trem Road 750ml jest smarem łańcuchowym na bazie sulfonianu wapnia, który służy do smarowania łańcucha i ochrony przed korozją. Został opracowany dla motocykli drogowych w celu ograniczenia rozpryskiwania i zapewnienia, że pozostaje on obecny przez długi czas w trudnych warunkach. Wielopozycyjny dyfuzor łączy w sobie siłę strumienia z precyzją natrysku..
- Spray do czyszczenia łańcuchów:
IPONE SPRAY CHAIN CLEAN 750ML SPRAY DO MYCIA ŁAŃCUCHÓW Rozpuszcza pozostałości starego smaru i odtłuszcza łańcuch. Przywraca elastyczność uszczelnień gumowych łańcucha bez ich uszkodzenia. Dobre efekty uzyskuje się stosując równocześnie specjalną szczoteczkę do mycia łańcucha.
- Szczotka do czyszczenia łańcucha i zębatek napędowych. Wyposażona w wytrzymałe nylonowe włosie oraz ergonomiczny uchwyt ułatwiający pracę.

Olej silnikowy Motul 5100 4T 10W40 Półsyntetyczny 1l
Olej do zawieszeń Bel-Ray Fork Oil 20W 1l
Olej przekładniowy Motul Scooter Gear 80W90 0,15l
Rolka łańcucha napędowego - 39mm
Nakrętki wentyla chrom
Spray do łańcucha Motul C3 OFF ROAD 0,4l
Osłona gumowa zbiornika - Yamaha
Olej silnikowy Motul 5100 4T 10W30 4l
Filtr powietrza Honda NT Deauville 700 V
Płyn hamulcowy Motul DOT 3&4
Olej do zawieszeń Bel-Ray Fork Oil 15W 1l
Opona 130/70-12 Awina
Ochraniacz Buzer - zbroja XL
Nakrętki wentyla czacha chrom
Opona 3.00-10 Awina
Tank Pad - Carbon
Filtr powietrza Honda NX Dominator 650
Uszczelniacz silikonowy Moje Auto - szary 399°C
Pasta do czyszczenia i konserwacji chromu - Mannol Chrom Politur 100ml 


